Klasowe wydarzenia - cd.

Rok szkolny 2018/2019
MAJ
21 MAJA
Nasza koleżanka Martynka otrzymała nagrodę w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pierwsza pomoc przedmedyczna". Brawo Martynko!

22 MAJA

WARSZTATY W SĄDZIE

W Sądzie Rejonowym w Słupsku uczestniczyliśmy w  symulacji  rozprawy "Proces Wilka z Czerwonego Kapturka".  Wydarzenie związane było z obchodami Światowego Dnia Wymiaru Sprawiedliwości.  W rolę sędziów, obrońców, prokuratora, winnego i poszkodowanych wcielili się pracownicy sądu. Mogliśmy przyjrzeć się z bliska, jak wygląda proces karny, a nawet wypowiedzieć się na temat winy lub niewinności oskarżonego wilka. Było to niecodzienne i bardzo ciekawe doświadczenie.

22 MAJA

ZABAWY NA BOISKU SZKOLNYM

Korzystamy z pięknej słonecznej pogody i bawimy się na boisku szkolnym.
26 maja 

Dzień Matki

Kochanym Mamom życzymy dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i wiele radości!!! 
27 maja

Nasza koleżanka Ada brała udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Świetlic "Księżniczki małe i duże, czyli po starych zamczyskach podróże". Konkurs odbył się w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7.  Ada, razem ze swoimi koleżankami ze świetlicy szkolnej, zajęła II miejsce. Brawo dziewczyny!


28 maja
APEL-ROWEROWY MAJ

Powoli kończy się czwarta edycja Kampanii Rowerowy Maj. Przez cały miesiąc nasi uczniowie codziennie przyjeżdżali na rowerach, hulajnogach, rolkach, wrotkach. Pogoda dopisywała i mamy nadzieję, że dobre nawyki pozostaną na kolejne dni, a we wrześniu znów aktywnie powrócimy do szkoły.
30 maja
 UROCZYSTOŚĆ W SP-5

Dzisiaj odbyła się uroczystość odsłonięcia muralu i Słupskiego Niedźwiadka Szczęścia z okazji 20-lecia naszej szkoły.
31 MAJA
DZIEŃ DZIECKA


Podobny obraz

Dzisiaj w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Nie było lekcji, tylko zajęcia plastyczne i oglądanie filmu, który sami wybraliśmy. Było wesoło!


CZERWIEC
5 CZERWCA
 Nasze koleżanki: Hania i Martynka otrzymały nagrody za udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zawód moich marzeń". Gratulujemy dziewczyny!
5 CZERWCA
Chwila relaksu na boisku szkolnym. 

6 CZERWCA

KONKURS ORTOGRAFICZNY

Dzisiaj poznaliśmy wyniki Konkursu Ortograficznego pt. "Ortografia z bajki":
I miejsce Hania 
II miejsce Ada
III miejsce Ania i Kacper
Gratulujemy!
7 CZERWCA
ZABAWY NA BOISKU

Korzystamy z pięknej, czerwcowej pogody i lekcje wychowania fizycznego spędzamy na boisku szkolnym.
7 CZERWCA
PROGRAMUJEMY

Dzisiejsze zajęcia z programowania z wykorzystaniem DOCa, mówiącego robota edukacyjnego. Było super!

11 CZERWCA
WYCIECZKA KLASOWA

W tym roku szkolnym wspólnie z klasą 3b pojechaliśmy na wycieczkę na Kaszuby. W Bytowie zwiedziliśmy Zamek Krzyżacki, w Kościerzynie Muzeum Kolejnictwa, a w Garczynie - Farmę Strusi. Pogoda była piękna, humory dopisywały wszystkim. Wróciliśmy zadowoleni i pełni nowych wrażeń. 

BYTÓW - ZAMEK KRZYŻACKIKOŚCIERZYNA - MUZEUM KOLEJNICTWA


GARCZYN - FARMA STRUSI AFRYKAŃSKICH12 CZERWCA
SPOTKANIE Z NOWYM WYCHOWAWCĄ

Koniec roku tuż, tuż. Wkrótce pożegnamy trzecią klasę i naszą wychowawczynię. Przed nami wiele zmian. Będziemy już w czwartej klasie. Dzisiaj poznaliśmy naszą nową wychowawczynię panią Beatę Kubiszewską. Pani Beata będzie nas uczyła matematyki. Bardzo się cieszymy!
12 CZERWCA
Nasza koleżanka Martynka zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "Wieża czytelnicza". Gratulujemy!
14 CZERWCA
KONKURS PLASTYCZNY
W VI edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego "Integracja-Tolerancja" nagrody otrzymały:Ada i Martynka, a wyróżnienie:Ania.
Brawo dziewczyny!


19 CZERWCA 2019 r.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Czasami trudno zrozumieć konieczność pożegnania, czasem trudno znaleźć słowa na "do widzenia". Tak jest dzisiaj ...... 
 Kochane dzieci!
Na pewno każdy z Was ma swoja ulubiona książkę, która czyta przed snem. Z zapartym tchem przewracacie kartki i czekacie, co będzie dalej, jakie przygody spotkają mojego bohatera? A teraz wyobraźcie sobie, że nasze życie jest jak taka właśnie książka. Każdego dnia piszecie nowe zdania, nowe wersy. A dziś kochane dzieci następuje bardo ważny etap waszej powieści, bo przyszedł czas, żeby zamknąć cały rozdział. I brawo, gratuluję Wam, ponieważ to był bardzo piękny i udany etap, a ja jestem szczęśliwa, że mogłam być jego częścią. Rozpiera mnie duma, że mogłam uczyć takie dzieci jak Wy.  Dla mnie jesteście więksi i mocniejsi  niż superman czy Batman! Jesteście Super bohaterami od których niejeden dorosły mógłby brać przykład. Ale teraz trzeba postawić kropkę ,przełożyć stronę i zacząć pisać następny rozdział .Życzę Wam z całego serca, żeby był on pasmem sukcesów, wspaniałych przygód i niezapomnianych przyjaźni. Pamiętajcie, że sami jesteście autorami książki Waszego Życia i to w Waszych rękach jest cała moc i siła pokonywania przeszkód. Powodzenia! 
Pani IlonaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza